Bebek bakım çantası

Bebek Bakım Çantası Nasıl Olmalıdır?

Doktor ziyaretleri, ev gezmeleri, kırk uçurma derken hayata karışıyor bebeklerimiz. Peki ya gittiğiniz her yere evinizin rahatlığını nasıl götürürsünüz?

Bebek bakım çantası

Bebek bakım çantası

Anneler evlerinde bebeklerinin bakımına dair kullandıkları ürünleri ellerinin altında tutarlar. Bebeğin ihtiyacının anında giderilmesi için önemli bir ayrıntıdır bu. Alerjik bir bebek annesi olduğunuzu düşünün: bebeğiniz altına kaka yaptığı anda değiştirmeniz gerekir ki, yara ya da pişik olmasın. Bunun için bebeğinize yakın bir noktada tutarsınız yedek bezi, alt değiştirme örtüsünü ve ıslak mendilinizi. Dışarı çıktığınızda da gideceğiniz yer neresi olursa olsun aynı konfor ve kolaylığı kendinize ve bebeğinize sağlıyor olmalısınız.

Nasıl mı?

DOĞRU çantayı seçerek..

  • Bir bebek bakım çantasının iç kapasitesinin geniş olması gerekir.
  • Aynı zamanda çoklu bölmelere sahip olmalıdır. Eşyalarınızı içine koyduğunuzda hem düzenli hem de kolay ulaşılabilir olmalıdır. Çantayı siz düzenlesenizde bazen babası ile çıkmak durumunda kaldığında babası da kolaylıkla bebeğinizin eşyalarına ulaşıyor olmalıdır.
  • Bebekle dışarı çıkarken kendiniz için de ayrı çanta taşıma yükünü ortadan kaldırma konforunu da sağlamalıdır.

Kısa mesafeli bir gezmeye giderken dahi yanınıza yedek kıyafet, çokça bez, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü, pişik kremi, oyuncak, emzik, ek gıdaya geçmişse öğünleri alırız. Bunların düzenli olarak çanta içerisinde yer bulması anneyi rahatlatan önemli bir husustur.

Son zamanlarda ikinci bebek annesi olmanın faydalarını daha çok yaşar oldum. Kızımda basit bir sırt çantası ile giderdim her yere. Aradığımı bulmak oldukça zor olurdu. Şimdi ise saydığım tüm özelliklere sahip bebek bakım çantası ile gidiyorum. Burada tercihim AlaLunaBebe oldu.

Neden mi?

  • İç haznesi oldukça geniş. İki çocuğumun da kıyafetlerini koyabiliyorum.
  • İçinde bebek bezi, ıslak mendil, pişik kremi, alt açma örtüsü koyabileceğim ve kolay ulaşabileceğim cepleri bulunuyor.
  • Beni cüzdan ya da ek çanta taşıma zahmetinden kurtaran fermuarlı cepleri var, paramı, kartlarımı, kimliklerimi koyabiliyorum.
  • Ön cebinde termal gözler var. Biberon ya da ek gıdayı koyup ısısını korumak üzere tasarlanmış.
  • Küçük oyuncakları koyup sırtından çıkarmadan alabileceğin yan cepleri var.
Bebek Bakım Çantası

Bebek Bakım Çantası

AlaLunaBebe Bebek Bakım Çantasını toplantıya ya da gezmeye giderken rahatlıkla taşıyabiliyorum. Yazının devamını okumak için tıklayınız. 

 

İlk Yorumu Sen Yap!

Yorum Bırakınız

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.