HAREM & ROCK DENİNCE..

@fundafashion’ dan çocuklara yönelik harika bir tarz!

@sosyalanneler ve @biryağmurtanesi daveti ve @mygym ev sahipliğinde Harem&Rock tarzı kombinleri ile @fundafashion’ un ürünlerinin lansmanına katıldım. Benimle birlikte sosyal medya üzerinden tanıştığım pek çok kıymetli anne ile ürünlere dokunarak dinledik Funda’ nın çıkış hikayesini.

 Anne hassasiyeti ile yola çıkan girişimci bir kadın kendisi. “Kendi çocuğuma giydirmeyeceğim hiçbir ürünü yelpazeme almam.” diyerek çıktığı bu yolda kullandığı kumaştan ve kombinlerinden anne hassasiyeti ve aşkla bahsetti. Uyumsuzluğun içinden bir uyum yakalamış ve seçtiği desenler ile her yerde bulamayacağınız kombinler hazırlamış. En önemlisi de önce kendi oğlunda denemiş ürünlerinin rahatlığını. Bu sebeple ürünlerinde anne hassasiyeti yer alıyor.

harem rock

zehra dörter

Ürünleri dokunma ve deneme fırsatı bulduğumuz lansman esnasında beni en çok etkileyen kumaşların yumuşacık dokusu ve dikişin kalitesi oldu. Kumaşların kaliteli olmasından ötürü renklerinde solma yaşamayacağınız, dikişindeki kalite ve özenden dolayı sarkma ya da bozulma yaşamayacağınız kıyafetlerin fiyatları ise oldukça makul.

 1 yaşından 8 yaşına kadar çocukların bedenlerine göre hazırlanmış kombinlerin annelere göre olanlarını da yapabiliyorlar. Çocuğunuz ile beraber aynı kombini giyme şansı buluyorsunuz. Ayrıca renkleri cinsiyete göre ayırmamış olmaları ise benim ilgimi çeken ayrı bir konu.

 Kumaşların mevsimsel olması, alerjen içermemesi, dokusunun yumuşak olması yani anne hassasiyeti ile seçilmiş olması başarılı olmaya çalışmaktan da değer yaratmaya çalıştığının bir göstergesi..

 Sevgili Funda, emeğine sağlık. Ben de ürünlerini tanıyan diğer anneler gibi çok memnun kaldım ve keyifle giydiriyorum.  Güvenle giydirdiğim bu ürünleri kesinlikle tavsiye ediyorum ve destekliyorum.

harem rock

güliz zehra

 Sevgili Sosyal Anneler’ e ve Bir Yağmur Tanesi’ ne hazırladıkları bu güzel davet için, MyGym Akatlara ev sahipliği için, Uneller’ e de leziz ikramları için çok teşekkür ederim. Ayrıntıların özenle planlandığı güzel bir organizasyondu. Başka organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle..

mygym

zehra dörter

Zehra DÖRTER

@rythmmom

İlk Yorumu Sen Yap!

Yorum Bırakınız

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.