GB qbit plus

İki Çocuklu Hayat ve GB QBİT

Ben demiyorum O diyor: “Anneş bu arabamı çok seviyorum, çünkü seninle her yere gidiyorum..

GB qbit plus

GB qbit plus

Hamileliğimin başlarındaydı pusetin ağırlığı sebebiyle daha az dışarı çıkmaya ya da pusetsiz yakın yerlere gitmeye başladık. Anne kız sürekli gezmeye alışık olduğumuzdan bu durum GüliZehra’ da stres oluşturmaya başlamıştı.  Henüz üç yaşında olduğundan kardeş haberinin oluşturduğu stresin üzerine bir de bu eklenmişti ki yönetmekte iyice zorlanmaya başlaşmıştık. Hayatımızı kolaylaştıracak bir ürün araştırmaya başladım.

Benim önceliklerim;

 • Hafif olması,
 • Kapandığında aracın bagajında çok yer tutmaması,
 • Uyuduğunda ise rahat etmesi

GüliZehra’ nın önceliği ise annesi ile keyifle gezebileceği bir bebek arabası olması..

Biz anneler gebeliğimizin ortalarında alışveriş heyecanı ile etraflı araştırmadan alıyoruz bebek arabasını, ana kucağını, yatağını. Oysa ki deneyim yazılarını okuyup, üretici firmaların açıklamalarını ve karşılaştırmalı paylaşımları okuyarak araştırsak alışverişimiz aslında daha amaca yönelik olabilir. Benim kızımın bebekliğinde yaptığım alışverişlerimin bir kısmı tam da bu yazdığım gibiydi..

Bir sürü bebek alışveriş mağazası var ve her birinde çok çeşitli fiyat aralıklarına sahip ürünler mevcut. Burada yapmak gereken satış personelinin neyi önerdiğinden ziyade sizin ihtiyacınız nedir ve hangisi bunları karşılıyor onu bulmalısınız. Bunun için de size tavsiyem alışverişe çıkmadan evvel ihtiyacınız ve beklentileriniz nedir bunlara bir listeleyin ve birazcık google da araştırma yapın. Göreceksiniz ki ihtiyacınıza yönelik pek çok alternatif ve tavsiye mevcut. Yüzlerce puset alternatifini böylece aza indirmiş ve onların arasından seçerek zaman kazanmış olursunuz.

GB qbit plus

En Hafif Puset

Ben araştırmaların sonucu ulaştım GB Qbit Plus’ a. İlk fark ettiğim kapandığında ki küçüklüğüydü. Ben sadece şehir içinde ya da oturduğum semtte dolaşmıyorum kızımla. Sırt çantalarımızı ve pusetimizi atıp bagaja düşüyoruz yollara. Bu sebeple bagajda kapladığı alan da benim için çok önemliydi. Sonra youtube da yer alan videoları, ürün hakkında yazılmış blog yazılarını, yurtdışı kullanıcılarının Instagram postlarını okudum. Sonra hafifliğini görmek için mağaza ürünü inceledim. Tabi bir de nihai kullanıcı görüşü önemliydi, kızımla denedik. Benim için önemli üç kriteri de sağlıyordu.

GB qbit plus

Her yaşa uygun

Kullanırken de fark ettim ki sırt panelini istediğiniz diklikte kullanabiliyorsunuz. Oğlum 2 aylık olduktan sonra reflü yastığının açısında pusetin sırtını ayarlayarak oğlumla da kullanabildim. Böylece oğlum için ikinci bir puset almak zorunda da kalmadım.

Hamileliğim boyunca ağır kaldırmadan toplayıp eve götürmek kolay oldu. Şimdi de iki çocukla dışarı çıktığımda hatta alışveriş de üstüne ekleyip elimdeki poşetlerle yürütmek de kolay, eşyaları ve çocukları alışveriş sonrası eve götürmek de.. Benim için çocuklarımın rahatı kadar benim rahatım da önemli. GB Qbit Plus ile biz bunu sağladık. Sizlere de tavsiye ederim.

GB qbit plus

GB qbit plus

İyi ki hayatımdasın GB Qbit Plus.

Sevgiyle kalın.

Zehra DÖRTER

www.zehradorter.com

@zehradorter

2 Comments

 • Sinan İZGİ 4 Aralık 2018 at 11:36

  Bu üründen hala memnun musunuz? Artılarından eksilerinden bahseder misiniz? Aksesuarlarından önerdiğiniz var mı?

  Reply
  • Zehra Dörter 11 Aralık 2018 at 09:11

   Ben hala kullanıyorum ve çok memnunum. Büyük çocuk için basamak şeklinde bir aparatı var, oturuluyor ya da ayakta durabilyor. Onu alacağım kızım için 🙂 Küçük bir puset olduğundan hafif. Herhangi bir pusetin yağmurluğu uyuyor. Başka bir aksesuara da ihtiyacınız olmuyor. Yenidoğan için anakucağını da bir arkadaşım aldı ve çok memnun kaldı. Kesinlikle tavsiye ederim.

   Reply

Yorum Bırakınız

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.